John Leary
W polskiej książce Leary'ego nie ma oryginalnych orędzi (gdy to piszę znanych jest kilkadziesiąt tomów), a jedynie tekst przemówienia, jakie miał na spotkaniu w Filadelfii w lutym 1997 roku. Z tekstu wynika, że ameryka - jako system - przypieczętowała już swój los, ale Jezus jest gotów odsłonić największe tajemnice, byle tylko uratować wszystkie swoje amerykańskie dzieci. Właśnie z tego objawienia dowiadujemy się wielu szczegółów działań mrocznych sił, które przygotowują się do przejęcia władzy nad światem. Siły te broniąc się przed ujawnieniem ich knowań ośmieszają przecieki dochodzące do opinii publicznej nazywając je "teorią spisku".


Teoria Spisku

Jednym z elementów, który wyjaśniło objawienie jest "znamię Bestii". Jest to wszczep, który służy do manipulowania ludźmi. O wszczepach medycznych, do oznakowania lub do lokalizacji wiedziałem już wcześniej, ale dopiero objawienie Lery'ego uświadomiło mi, iż wszczepy łączą się z inną potworną sprawą - z kontrolą umysłu. Gdy pierwszy raz o tym czytałem, myślałem, że to sprawa służb specjalnych, a dopiero Jezus uświadomił mi, że to jest szykowane nam wszystkim. Dla przeciętnego człowieka kontrola umysłu jest czymś tak abstrakcyjnym jak kosmici, jednak prawda jest o wiele gorsza. Wszczep lub covidowa szczepionka pozbawi nas wiary w Boga, a tym samym skaże na piekło. Przyjęcie szczepionki to wyrok śmierci wiecznej. Aby to co piszę nie było zbyt abstrakcyjne przybliżę nieco temat.

Wszczepy nie są wymyślone przez nas, są nam przekazane przez obcych czyli złych kosmitów. Już w czasie "operacji pustynna burza" w 1991 wszyscy amerykańscy żołnierze byli z wszczepami mimo, że świat jeszcze o tym nic nie wiedział. Film Mandżurski kandydat z 2004 roku usiłuje wmówić widzowi, że to dopiero początek procederu z wszczepami, podczas gdy sam film jest odniesieniem do analogicznego filmu z roku 1962. Już wtedy było głośno o wszczepach hiszpańskiego prof. Delgado, choć to co przedostawało się do prasy było drobnym odpryskiem w stosunku do prac znanych dzisiaj jako mk-ultra (mind control). Dopóki interesowało się tym tylko wojsko, źli kosmici nie mieszali się do wszczepów ziemskich, ale gdy do programów wojskowych przeniknęli masoni udostępniono ziemianom technologię mogącą zmieniać stan fal psi czyli wpływać nie tylko na myśli i nastrój ale również na duszę. Oczywiście tylko masoni zainteresowani są tego typu wszczepami - wszyscy inni zadowalają się pełną kontrolą nad "inteligentnym zwierzęciem" jaką można uzyskać przy pomocy mikrokontrolera mniejszego od ziarna maku i podanego jako szczepionka, którym można sterować telefonią komórkową 5G. To maleństwo pozwala wymusić dowolne zachowanie lub zabić osobnika. Nawet bez wszczepu i szczepionki można nękaniem elektronicznym "załatwić" człowieka, ale to wymaga większego zachodu. Proponuję obejrzenie tego filmu.

Szczepionki i sieć 5G pozwalają nami dowolnie sterować ale władcy tego świata chcą więcej - chcą mieć nad nami totalną kontrolę. Chcą tak nas nękać byśmy porzucili naszą wiarę nawet bez wszczepów jakie używa się w kosmosie by niewolić całe cywilizacje. Szatan chce byśmy służyli nie obcym tylko jemu!    

To aktualna strona Aleksandra Zielińskiego którego artykuły zamieściłem w pierwszej wersji listu o Johnie Learze. Wtedy były to artykuły ściągnięte z witryny niniwa22. Teraz kieruję czytelnika do strony Zielińskiego uaktualnionej i sugeruję staranne jej przestudiowanie. Są tam wyjątkowe materiały o kontroli umysłu jakich nie znajdziemy gdzie indziej.