Na wstępie chciałem przeprosić Autorów wszystkich materiałów. To ja ponoszę odpowiedzialność za niezliczone błędy i usterki tekstu. Częściowo wynika to z metody pracy. Korekta skanów (nawet kilkakrotna) nie pozwoliła wyczyścić tekstów, o czym przekonuję się prawie za każdym razem, gdy do nich zaglądam. Wiele niedociągnięć wynika z pośpiechu z jakim chciałem udostępnić teksty. Zaś oprawa graficzna...
Nie wszyscy Autorzy i Wydawnictwa odpowiedzieli na prośbę o zgodę na umieszczenie Ich tekstów na mojej stronie, ale ja interpretuję to zgodnie ze starym przysłowiem, że brak wiadomości to dobre wiadomości. Każdego, kto chciałby stąd coś skopiować proszę jedynie, by przy materiałach dał link do strony Wydawnictwa skąd materiały pochodzą lub do mojej strony.
Polskie Prawo Autorskie (źródło) pozwala zapoznać się z dziełem, ale nie pozwala korzystać z niego bez nabycia nośnika. Gorąco zatem namawiam do zakupu zaprezentowanych książek, tym bardziej, że większa część naszego społeczeństwa ciągle nie jest skomputeryzowana, a przy tym korzystanie z paper-booków jest łatwiejsze niż z e-booków. Każdy zatroskany o los swej duszy i dusze swych najbliższych powinien popularyzację objawień współczesnych odczuwać jako sprawę sumienia. I powinien się spieszyć...


UWAGA dodana w styczniu 2007 (po lekturze wielu listów od czytelników witryny).
Lada dzień zostanie nam ujawniony fakt istnienia obcych cywilizacji. Dowiemy się, że świat (całe Uniwersum) wygląda inaczej niż w najbardziej zwariowanej literaturze science fiction. Dowiemy się od naszych kosmicznych braci o istnieniu reinkarnacji i jej zasadniczo materialnym charakterze. Ale najważniejsze jest to, że dowiemy się również o ich wierze w Boga Stwórcę, który jest jednoosobowy. Moje "rozmowy z siostrzeńcem" mają pomóc tym, którzy wierzą w Boga, ale nie wierzą Bogu, tylko ziemskim (lub kosmicznym) autorytetom. Reinkarnacja jest materialnym faktem, ale równocześnie aktem mojej wiary jest stwierdzenie Jezusa, że "Nie ma reinkarnacji, lecz dwie [formy] życia." Jeżeli widzimy reinkarnację i chcemy wierzyć Trójosobowemu Bogu, który mówi, że nie ma reinkarnacji, to mamy problem. Ja próbuję pokazać, jak można ten paradoks wyjaśnić.


UWAGA dodana w listopadzie 2022 roku. Z żalem informuję, że ze względu na stan zdrowia, przez najbliższy miesiąc nie będę odpowiadał na listy. A potem... jak Bóg da.Uwagi proszę przysyłać do Antka na adres   antodarian@objawienia.pl    Adres proszę wpisać ręcznie a nie metodą kopiuj-wklej.